KONST / Litografier / Färglitografi 15769083
nr 1576 9083
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Vår. Signerad och numrerad 40/360. Färglitografi. Bladets mått: 46x56 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
måndag 6 november 2023
kl 20:20:57
Stina Sunesson
Läs mer om Stina Sunesson